Klasa

VIII

Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Orzechowie

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Korektywa Ryszard Świątecki sala gim.
08:45 - 09:30 Historia Robert Babicki sala15
09:35 - 10:20 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
10:30 - 11:15 Informatyka Łukasz Buraczyński sala 17
11:25 - 12:10 WF Ryszard Świątecki sala gim.
12:30 - 13:15 Matematyka Agnieszka Czepczyńska - Semeniuk sala 17
13:20 - 14:05 Fizyka Alina Laube sala16
14:10 - 14:55 WOS Sylwia Piasecka sala 12
15:00 - 15:45 Matematyka Agnieszka Czepczyńska - Semeniuk sala 17
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 Matematyka Agnieszka Czepczyńska - Semeniuk sala 17
09:35 - 10:20 Historia Robert Babicki sala 12
10:30 - 11:15 J.Angielski Błażej Brański sala15
11:25 - 12:10 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
12:30 - 13:15 Fizyka Alina Laube sala 17
13:20 - 14:05 Chemia Aneta Mikulska-Pietrzak sala15
14:10 - 14:45 WOS Sylwia Piasecka sala 12
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 Biologia Aneta Mikulska-Pietrzak sala15
09:35 - 10:20 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
10:30 - 11:15 Religia Siostra Bogusława Woźniak sala15
11:25 - 12:10 WF Ryszard Świątecki sala gim.
12:30 - 13:15 WDŻ Dorota Groblewska sala 5
13:20 - 14:05 Świetlica Anna Czerwińska świetlica
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 Chemia Aneta Mikulska-Pietrzak sala15
09:35 - 10:20 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
10:30 - 11:15 J.Angielski Błażej Brański sala 12
11:25 - 12:10 Geografia Bernadetta Warchoł sala 17
12:30 - 13:15 GODZ.WYCH. Joanna Dulczewska-Pietras sala16
13:20 - 14:05 J.Niemiecki Ewa Kędzierska sala16
14:10 - 14:55 Edukacja dla bezpieczeństwa Michał Lulek sala 12
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 Matematyka Agnieszka Czepczyńska - Semeniuk sala 17
09:35 - 10:20 Religia Siostra Bogusława Woźniak sala 12
10:30 - 11:15 WF Ryszard Świątecki sala gim.
11:25 - 12:10 WF Ryszard Świątecki sala gim.
12:30 - 13:15 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
13:20 - 14:05 J.Niemiecki Ewa Kędzierska sala 17
14:10 - 14:55 J.Angielski Błażej Brański sala15