Klasa

VIII

Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Orzechowie

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 WF Ryszard Świątecki sala gim.
09:35 - 10:20 J.Angielski Magdalena Piasecka sala 12
10:30 - 11:15 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
11:25 - 12:10 Edukacja dla bezpieczeństwa Katarzyna Świątecka sala 12
12:30 - 13:15 Historia Małgorzata Bawor sala 12
13:20 - 14:05 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
14:10 - 14:55 Fizyka Alina Laube sala 17
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 Doradztwo zawodowe Ilona Piątak sala16
09:35 - 10:20 Informatyka Łukasz Buraczyński sala 17
10:30 - 11:15 J.Angielski Magdalena Piasecka sala16
11:25 - 12:10 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
12:30 - 13:15 Matematyka Agnieszka Czepczyńska - Semeniuk sala 17
13:20 - 14:05 WOS Sylwia Piasecka sala 12
14:10 - 14:45 Matematyka Agnieszka Czepczyńska - Semeniuk sala 17
15:00 - 15:45 J.Niemiecki Dorota Piwowar sala16
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 Chemia Aneta Mikulska-Pietrzak sala 12
09:35 - 10:20 Matematyka Agnieszka Czepczyńska - Semeniuk sala 17
10:30 - 11:15 J.Angielski Magdalena Piasecka sala 17
11:25 - 12:10 WF Ryszard Świątecki sala gim.
12:30 - 13:15 Religia Siostra Bogusława Woźniak sala 12
13:20 - 14:05 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 GODZ.WYCH. Joanna Dulczewska-Pietras sala16
09:35 - 10:20 Chemia Aneta Mikulska-Pietrzak sala 12
10:30 - 11:15 Biologia Aneta Mikulska-Pietrzak sala 12
11:25 - 12:10 Geografia Dorota Piwowar sala 17
12:30 - 13:15 Matematyka Agnieszka Czepczyńska - Semeniuk sala 12
13:20 - 14:05 Matematyka Agnieszka Czepczyńska - Semeniuk sala 17
14:10 - 14:55 Fizyka Alina Laube sala15
15:00 - 15:45 J.Niemiecki Dorota Piwowar sala 17
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 Historia Małgorzata Bawor sala15
09:35 - 10:20 WF Ryszard Świątecki sala gim.
10:30 - 11:15 WF Ryszard Świątecki sala gim.
11:25 - 12:10 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
12:30 - 13:15 WOS Sylwia Piasecka sala 17
13:20 - 14:05 Religia Siostra Bogusława Woźniak sala 12