Klasa

IV

Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Orzechowie

Wychowawca: Łukasz Buraczyński

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Korektywa Ryszard Świątecki sala gim.
08:00 - 08:45 Koło historyczne Robert Babicki sala 17
08:45 - 09:30 WF Ryszard Świątecki sala gim.
09:35 - 10:20 WF Ryszard Świątecki sala gim.
10:30 - 11:15 J.Angielski Błażej Brański sala15
11:25 - 12:10 Informatyka Łukasz Buraczyński sala 17
12:30 - 13:15 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
13:20 - 14:05 Matematyka Piotr Górecki sala 12
14:10 - 14:55 Koło muzyczne Mirosław Niemczyk sala15
15:00 - 15:45 Koło muzyczne Mirosław Niemczyk sala15
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 Świetlica Piotr Górecki świetlica
09:35 - 10:20 Matematyka Piotr Górecki sala15
10:30 - 11:15 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
11:25 - 12:10 Zajęcia Techniczne Iwona Królikowska świetlica
12:30 - 13:15 Historia Robert Babicki świetlica
13:20 - 14:05 J.Angielski Błażej Brański sala 12
14:10 - 14:55 Koło plastyczne Ilona Piątak sala 17
14:10 - 14:55 Koło plastyczno - teatralne Paulina Pielach sala16
15:00 - 15:45 Koło plastyczne Ilona Piątak sala 17
15:00 - 15:45 Koło plastyczno - teatralne Paulina Pielach sala16
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:40 - 08:40 SKS Ryszard Świątecki sala gim.
07:45 - 08:30 Robotyka Łukasz Buraczyński sala 17
08:45 - 09:30 WF Ryszard Świątecki sala gim.
09:35 - 10:20 Przyroda Iwona Królikowska sala 12
10:30 - 11:15 Informatyka Łukasz Buraczyński sala 17
11:25 - 12:10 GODZ.WYCH. Łukasz Buraczyński sala 17
12:30 - 13:15 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
13:20 - 14:05 Religia Siostra Bogusława Woźniak sala 12
14:10 - 14:55 Koło plastyczne Ilona Piątak sala16
14:20 - 15:05 Programowanie Łukasz Buraczyński sala 17
15:00 - 15:45 Koło plastyczne Ilona Piątak sala16
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 J.Angielski Błażej Brański sala 17
09:35 - 10:20 Matematyka Piotr Górecki sala 17
10:30 - 11:15 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
11:25 - 12:10 Plastyka Ilona Piątak sala 12
12:30 - 13:15 Muzyka Mirosław Niemczyk sala15
13:20 - 14:05 Świetlica Anna Czerwińska świetlica
14:10 - 14:55 Koło muzyczne Mirosław Niemczyk sala15
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 WF Ryszard Świątecki sala gim.
09:35 - 10:20 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
10:30 - 11:15 Przyroda Iwona Królikowska sala 17
11:25 - 12:10 Matematyka Piotr Górecki sala 17
12:30 - 13:15 Religia Siostra Bogusława Woźniak sala15
13:20 - 14:05 Świetlica Piotr Górecki świetlica