Klasa

VII

Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Orzechowie

Wychowawca: Ilona Piątak

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 J.Angielski Magdalena Piasecka sala 12
09:35 - 10:20 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
10:30 - 11:15 Historia Małgorzata Bawor sala 12
11:25 - 12:10 WF Ryszard Świątecki sala gim.
12:30 - 13:15 Muzyka Mirosław Niemczyk sala15
13:20 - 14:05 Fizyka Alina Laube sala 17
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 Geografia Dorota Piwowar sala15
09:35 - 10:20 J.Niemiecki Dorota Piwowar sala15
10:30 - 11:15 Chemia Małgorzata Bodzak sala 12
11:25 - 12:10 J.Angielski Magdalena Piasecka sala15
12:30 - 13:15 GODZ.WYCH. Ilona Piątak sala15
13:20 - 14:05 Matematyka Agnieszka Czepczyńska - Semeniuk sala 17
14:10 - 14:55 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
15:00 - 15:45 Doradztwo zawodowe Ilona Piątak sala15
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 Matematyka Agnieszka Czepczyńska - Semeniuk sala 17
09:35 - 10:20 WF Ryszard Świątecki sala gim.
10:30 - 11:15 WF Ryszard Świątecki sala gim.
11:25 - 12:10 Biologia Aneta Mikulska-Pietrzak sala 12
12:30 - 13:15 J.Angielski Magdalena Piasecka sala15
13:20 - 14:05 Religia Siostra Bogusława Woźniak sala 12
14:10 - 14:55 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 Biologia Aneta Mikulska-Pietrzak sala 12
09:35 - 10:20 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
10:30 - 11:15 Chemia Małgorzata Bodzak sala15
11:25 - 12:10 Matematyka Agnieszka Czepczyńska - Semeniuk sala15
12:30 - 13:15 J.Niemiecki Dorota Piwowar sala 17
13:20 - 14:05 Fizyka Alina Laube sala 17
14:10 - 14:55 Geografia Dorota Piwowar sala 17
15:00 - 15:45 Matematyka Agnieszka Czepczyńska - Semeniuk sala 12
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:45 - 09:30 Informatyka Łukasz Buraczyński sala 17
09:35 - 10:20 Religia Siostra Bogusława Woźniak sala 12
10:30 - 11:15 Historia Małgorzata Bawor sala15
11:25 - 12:10 WF Ryszard Świątecki sala gim.
12:30 - 13:15 J.polski Joanna Dulczewska-Pietras sala16
13:20 - 14:05 Plastyka Ilona Piątak sala15
14:10 - 14:55 WDŻ Dorota Groblewska sala 12