VII Bieg Wojciechowy w Serocku

Dnia 27 kwietnia 2019 roku została zorganizowana  impreza biegowa VII Bieg Wojciechowy w Serocku .

Celem uroczystości było upamiętnienie corocznych obchodów święta patrona Serocka – Św. Wojciecha i promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

W ramach imprezy odbyły się :

Biegi dla dzieci i młodzieży, bieg rodzinny, bieg z książką, bieg główny na dystansie 5 i 10 km dla kobiet i mężczyzn, marsz Nordic Walking na dystansie 5 km.

III Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego i Gminy Serock w danych kategoriach wiekowych.

Uczennica  naszej szkoły klasy IV Patrycja zajęła II miejsce w  III Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego  w kategorii  dziewcząt z rocznika 2009-2007.

Pani Kasia promując zdrowy styl życia uczestniczyła również  w marszu  Nodric Walking na dystansie 5 km i zajęła III miejsce. W tym wieku też można  żyć aktywnie i brać udział w zawodach.

Miesiąc maj ogłaszamy miesiącem zdrowego stylu życia i zamierzamy z tej okazji przeprowadzić szereg działań na terenie szkoły.