Z wizytą na Farmie Iluzji…

W poniedziałek, 20 maja uczniowie z klas I-III wybrali się na całodniową wycieczkę do Parku  Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji.

Farma Iluzji łączy przyrodę z nowoczesną techniką. Przyroda to ciekawie ukształtowany teren, a iluzja to głównie ciekawe zjawiska optyczne ukierunkowane na „oszukiwanie” ludzkich zmysłów. Największą atrakcją parku jest Latająca Chata Tajemnic. W jej wnętrzu błędnik gubi się i co wrażliwsi mogą wyjść z niej na czworakach ;-) W Muzeum Iluzji można było spróbować pobawić się holograficznym samochodem, pobłądzić w lustrzanym labiryncie oraz poszukać złota w kopalni. Pobliska studnia ma nieskończoną głębokość, a do innych atrakcji prowadzi ścieżka z tablicami przedstawiającymi różne iluzje. Pozostałe atrakcje to cały sektor "dmuchańców", trampolin, karuzeli oraz wielki wiklinowy labirynt i duży drewniany plac zabaw.

Wycieczka była wspaniałą przygodą dla wszystkich dzieci, a niektórym niedowiarkom pomogła uwierzyć w magię ;-)