Tutaj powinien być opis

Nasza mała demokracja

Od wtorku do dziś (10-13.09.2019 r.) trwała kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego. Pięcioro kandydatów ubiegało się o zaszczytne stanowiska reprezentantów uczniów naszej szkoły. Kandydaci wykonali plakaty wyborcze, które promowały ich pomysły, a podczas dzisiejszego finału wygłosili krótkie mowy do głosujących. Walka była zacięta, padło wiele obietnic, po których wyborcy oddawali głosy na najlepszego kandydata i najlepszy program wyborczy.

Należy docenić zaangażowanie społeczne i odwagę startujących do SU. Wszystkie programy były bardzo wartościowe i trafnie argumentowane. Po takiej niezwykłej kampanii, po przedyskutowaniu tego wyjątkowego zaangażowania kandydatów, pani dyrektor Marzena Bryjak, opiekun SU Ilona Piątak oraz nauczyciele naszej szkoły postanowili, że Samorząd Uczniowski będzie liczył zamiast trzech - pięciu członków. Zaś głosowanie uczniów będzie wskazaniem kto, jaką funkcję będzie pełnił w samorządzie.
Oto wyniki:
Przewodnicząca Nina, zastępca - Mateusz, skarbnik - Hania, członkowie - Magda i Amelka
Gratulujemy i czekamy na spełnienie wyborczych obietnic.