Europejski Dzień Języków

Języki obce są przyszłością 21-ego wieku i dlatego SP im. Wandy Chotomskiej w Orzechowie włączyła się również do świętowania  Europejskiego Dnia Języków (25.09.19). Do obchodów dzisiejszego święta , wybraliśmy 8 krajów europejskich (m.in. Wielka Brytania, Czechy, Grecja, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Portugalia, Francja), a Nasi uczniowie z pomocą swoich wychowawców przygotowali stoiska z jedzeniem, napojami oraz ważnymi informacjami dotyczącymi wylosowanego kraju. To zasługa Naszych nauczycieli, uczniów, ale i też ich rodziców, że mogliśmy dziś spróbować oryginalnych smaków pochodzących z obcych krajów i dowiedzieć się interesujących informacji na temat różnych krajów europejskich. Po zakończeniu degustacji, uczniowie wzięli udział w konkursie, który dotyczył europejskich języków. Świetnie się dziś bawiliśmy!