Tutaj powinien być opis

Obchody Dnia Chłopaka.

W naszej szkole, z okazji Dnia Chłopaka, Samorząd Uczniowski zorganizował wybory "Najsympatyczniejszego Chłopca w szkole". Dziewczynki oddały najwięcej głosów (w klasach 1-3) na Filipa z klasy II, zaś w klasach 4-8, na Mateusza z klasy VII. Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim chłopcom życzymy spełnienia marzeń. Bez Was w naszej szkole nie byłoby tak wyjątkowo.
 
Przy tej okazji poinformowaliśmy uczniów, że od 2 października wraca "szczęśliwy numerek". Samorząd Uczniowski napisał regulamin, który zatwierdziła Pani Dyrektor. Od jutra można uniknąć odpowiedzi na lekcjach. Przypominamy jednocześnie, że najlepiej się sprawdza bycie przygotowanym do zajęć.
 
Miłym akcentem dzisiejszego spotkania było wspomnienie "Dnia Języków Obcych" i ogłoszenie wyników rywalizacji klas. Wszyscy dzielnie walczyli, jednak najmniej czasu na rozwiązanie zagadek potrzebowała klasa VIII. Gratulujemy