WYCIECZKA AUTOKAROWA

Wycieczka autokarowa dla dzieci z klas I-III - informacja ze strony farmy:

"Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” wybudowany został we wsi Mościska, koło Woli Życkiej, na przepięknej, kilkuhektarowej działce o urozmaiconej rzeźbie terenu, otoczonej z trzech stron gęstymi lasami. O jego lokalizacji zadecydowało kilka względów. Po pierwsze wieś ta znajduje się w podobnej odległości od Warszawy, Lublina, Radomia oraz Mińska Mazowieckiego
Po drugie - teren jest naprawdę... ładny i wyjątkowy :)

Farma Iluzji to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych z nutą edukacji podaną w bardzo przyjaznej formie.  Jest to także miejsce do aktywnej zabawy, wypoczynku, a nawet swobodnego piknikowania (udostępniamy grille i ogniska). To co nas wyróżnia to wyjątkowa, luźna atmosfera, która sprawia, że większość gości spędza u nas cały dzień, a dzieci wychodząc prawie zawsze pytają rodziców "kiedy wrócimy" :)"